Stopa wibracyjna skoczek Zipper ZI-RAM80C

Bogactwo oferty na rynku czasami doprowadza do sytuacji, gdzie zastanawiamy się nad zakupem odpowiedniej stopy wibracyjnej przez długi czas i mamy problem ze zdecydowaniem się na konkretny produkt. Dlatego właśnie najlepiej będzie podjąć decyzję o zakupie stopy wibracyjnej skoczek Zipper ZI-RAM80C. A to głównie z tego powodu, że zapewnia ona wszystko to, czego wymagamy od tego typu produktów – bardzo dobre parametry techniczne, niskie koszty eksploatacji, niski poziom emisji spalin i hałasu, dbająca o bezpieczeństwo produktu osłonę oraz ramę zabezpieczająca silnik.

f16e2be0e590757747c92b21ee1a6967

Od strony technicznej

O podjęciu decyzji o zakupie stopy wibracyjnej Zipper ZI-RAM80C z pewnością pomogą wam szczegóły techniczne. Zalety wymienione powyżej wynikają między innymi z umieszczonego w urządzeniu czterosuwowego spalinowego OHV silnika, zapewniającego niski poziom emisji spalin i hałasu (normy euro 2) o wysokiej jak na standardy rynku mocy osiągającej wartość 6,5 KM. To sprawia, że stopa wibracyjna Zipper ZI-RAM80C idealnie sprawdza się przy pracy w ciężko dostępnych miejscach podczas zagęszczania ziemi, piasku, żwiru itp.

500_500_productGfx_693f2a3a5f441a1bf16c1942730f44e2

O bezpieczeństwo podczas pracy z wykorzystaniem urządzenia dba bardzo wytrzymała elastyczna osłona, a sam silnik zabezpieczony jest przez solidną ramę. Następnym ważnym aspektem jest napęd urządzenia – stopa wibracyjna wyposażona jest w napęd bezpośredni z przekładnią w kąpieli olejowej. Urządzenie uruchamia się ręcznie. Produkt jest również bardzo dobrze wyważony. Stopa wibracyjna Zipper ZI-RAM80C wyposażona jest w rolkę umożliwiającą transport, dodatkowy uchwyt, a w komplecie otrzymacie również specjalne koła transportowe. Na koniec pozostawiliśmy kwestię gwarancji – kupując stopę wibracyjną Zipper ZI-RAM80C okres gwarancyjny wynosić będzie 2 lata. Jak widać więc, wszystkie te zalety brzmią naprawdę zachęcająco i decydując się na zakup produktu tego typu warto będzie skierować swój wzrok w stronę stopy wibracyjnej Zipper ZI-RAM80C.

budowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Why ask?