Łazienki – Diabeł tkwi w szczegółach

Łazienka to dziś prawdziwe królestwo rozkoszy, które rozpieszcza nie tylko nasz zmysł dotyku, ale także cieszy oryginalnym, estetycznym wyglądem. Surowe minimalistyczne łazienki w stylu skandynawskim już dawno odeszły w zapomnienie. Dzisiaj największym zainteresowaniem cieszą się eleganckie łazienki w stylu angielskim, z pojemnymi wolnostojącymi wannami o pięknych kształtach i jasnym tle. W takiej łazience najważniejszą rolę grają detale.

styl retro projekt lazienki

Planuj każdy szczegół

W przypadku łazienek nawiązujących do dawnego stylu należy dużą uwagę poświęcić dodatkom. Wieszak na ręczniki, mydelniczka, stylowa etażerka – to są elementy, które będą tworzyły niepowtarzalny klimat w takiej łazience. Bardzo częstym błędem popełnianym przy planowaniu takiego wnętrza jest skupienie się wyłącznie na najbardziej oczywistych produktach, takich jak kafle, wanna czy kabina prysznicowa. Zupełnie zapominamy o jednym małym szczególe, który źle dobrany, zupełnie zniszczy zamierzony efekt. Baterie łazienkowe! Powinniśmy pamiętać, że właśnie te elementy często decydują o efekcie końcowym.

kibel w stylu retro

Konsekwentnie i ze smakiem

Obecnie rynek akcesoriów łazienkowych ma bardzo wiele do zaoferowania swoim klientom, dlatego śmiało możemy puścić wodze fantazji i zaprojektować łazienkę godną samej królowej Anglii, bez obaw, że nie znajdziemy odpowiedniego asortymentu. W przypadku łazienek w stylu retro wybór baterii to czysta przyjemność. Przede wszystkim wyróżniają się niezwykłą elegancją, przy czym szeroki wybór i różnorodność może nas szczerze zaskoczyć. Szukając baterii łazienkowych w stylu retro musimy najpierw zdecydować czy chcemy żeby odwzorowywała tradycyjny przedwojenny klimat, czy też zależy nam na nowoczesnym akcencie. Na szczęście są miejsca, takie jak sklep łazienkaretro.eu, które oferują nam bogaty wybór zarówno dla miłośników tradycji, jak i nowoczesności.

Baterie umywalkowe i natryskowe, piękne chromowane kurki stylizowane na dawne, czy ceramiczne dodatki wykonane z najwyższą jakością są doskonałym połączeniem tego co najpiękniejsze w tradycji i nowoczesności. Jeśli z należytą starannością zadbamy o te elementy, bez wstydu będziemy mogli chwalić się przyjaciołom wysmakowaną łazienką w stylu retro.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Why ask?