Powrót bez zmartwień

Zastanawialiście się czasami, czy wyjazd ze starszymi dziadkami na zagraniczne wakacje jest bezpieczny? Po przekroczeniu pewnego wieku, starsi ludzie unikają dłuższych wyjazdów, szczególnie poza terytorium Polski. Zarówno dla nich, jak i ich rodzin, największym problemem jest ryzyko śmierci starszej osoby na wakacjach i sposób sprowadzenia zwłok do kraju, gdzie czeka pogrążona w żalu rodzina.

Pomimo, że nic nie jest w stanie złagodzić żalu po ukochanej osobie, na polskim rynku istnieją sposoby na uniknięcie przynajmniej części zmartwień związanych ze stratą. Jednym z tych sposobów jest skorzystanie z usług firmy GLOB Drejka, której specjalizacją jest międzynarodowy transport zmarłych. W związku z prowadzeniem działalności w branży pogrzebowej od ponad trzydziestu lat, można liczyć zarówno na profesjonalizm w działaniu, jak i dyskrecję oraz poczucie decorum pracowników. Dla wygody osób, które mają potrzebę skorzystania z usług firmy GLOB Drejka, infolinia działa przez całą dobę i oferuje porady w wielu językach. W związku z prowadzoną działalnością, firma współpracuje z polskimi ambasadami na całym świecie.

prowadzacy pogrzeb

Prowadzona przez trzech braci firma GLOB Drejka oferuje szeroki przekrój usług związanych z branżą pogrzebową. Poza wcześniej wspomnianym transportem, w zakresie usług znajdują się również pomoc prawna i językowa, doradztwo na każdym kroku procesu sprowadzania zwłok z zagranicy, włącznie z kompletowaniem dokumentów i pozwoleń. Zdając się na pomoc specjalistów z firmy GLOB Drejka, transport zmarłych z zagranicznych wakacji przestaje być zmartwieniem. Potwierdzeniem profesjonalizmu i oddania swojej pracy są referencje, które firma GLOB Drejka otrzymała w ciągu wielu lat działalności, a które można potwierdzić między innymi na stronie internetowej firmy.

uslugi pogrzebowe

Pamiętając o różnicach społecznych, wyznaniowych, etycznych i etnicznych obywateli Polski, firma GLOB Drejka wychodzi naprzeciw wszystkim oczekiwaniom jej klientów. Podchodząc w sposób dyskretny i delikatny do tak trudnej sprawy, jaką jest transport zmarłego z miejsca jego śmierci do miejsca pochówku, firma wyróżnia się na tle innych swoim podejściem i starannością wykonywanej pracy. Wybierając firmę GLOB Drejka, wybieracie profesjonalizm świadczonych usług, dyskrecję, staranność i delikatność specjalistów pracujących w firmie oraz legalność samego transportu. Firma GLOB Drejka w imieniu swoich klientów przeprowadzi całą procedurę sprowadzenia ciała zmarłego do kraju urodzenia, pozwalając w większości przypadków na nieprzerwany biurokratycznym chaosem okres żałoby. Powrót do domu bez zmartwień – w tym przypadku transport do domu bez zmartwień – stał się rzeczywistością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Why ask?