Ze śmiercią nam do twarzy

Człowiek rodzi się, dojrzewa, starzeje i umiera. Każdy z nas jest oczkiem w głowie Śmierci. Nie musimy jej długo szukać. Wystarczy na coś zachorować, wyjść za próg pokoju, wyjść z domu. Na co dzień spotykamy się z przypadkami, kiedy ludzie zasłabną na ulicy i już nie wrócą do swoich domów. Stąd też należy pomyśleć o tym, co stanie się z nami po śmierci. Czy ktoś zagwarantuje nam bezpieczny rejs do krainy umarłych, czy poleci jakiejś firmie, która nie dba o jakość pogrzebu. Często, zdarza się bowiem tak, że w chwili śmierci jesteśmy sami, że członkowie naszej rodziny poumierali już dawno i nikt nie jest w stanie nam pomóc. Dlatego też, trzeba pomyśleć o samodzielnym zorganizowaniu przewozu osób zmarłych na dalekie odległości, co wiąże się nieraz z wieloma problemami. Od tego jest właśnie strona Funeralia. Na tej stronie można zamówić usługę pogrzebową, czy zlecić wykonanie międzynarodowego przewozu zmarłych. Funeralia to strona związana z odejściem w zaświaty naszych najbliższych.

uslugi pogrzebowe

Transport usług zmarłych

Na transport usług zmarłych składa się wiele procedur i usług. Między innymi trzeba zadbać o bezpieczeństwo ich przewozu.  W szczególności zaś dotyczą one usług balsamowania zmarłego. Obok tych czynności w firmie przygotowuje się ciało do transportu pogrzebowego, ułożenie ciała w trumnie i jej zaplombowanie. Szczególnie ważną czynnością jest również sporządzanie dokumentów dotyczących przewozu osób zmarłych, otrzymywanie różnych pozwoleń i orzeczeń. Ważne jest też uzgodnienie wszystkich formalności związanych z przewozem zmarłego z konsulatami i ambasadami wszystkich krajów, przez które będą przewożone zwłoki.

Usługi firmy Funeralia

Do usług firmy Funeralia należą takie usługi jak:

– przewóz zmarłych samochodowym transportem pogrzebowym,
– przewóz ciała w transporcie z chłodnią,
– przetransportowanie zmarłych drogą lotniczą,
– ekshumacja ciał zmarłych,
– sporządzanie dokumentów dla przewozu zmarłych,
– usługi pogrzebowe – pochówek bądź kremacja.

prowadzacy pogrzeb

Inne zadania firmy Funeralia

Do innych zadań należą następujące czynności:
– transport ciała zmarłego do Polski, Ukrainy, Rosji, do krajów europejskich,
– przechowywanie ciała zmarłej w kostnicy,
– balsamowanie,
– transportowanie ciał zmarłych z Polski, Czech, Włoch, itp.,
– całodobowy międzynarodowy transport krajowy zwłok,
– zorganizowanie ceremonii pogrzebowej w danym obrzędzie religijnym bądź świeckim,
– opublikowanie nekrologów w prasie lokalnej bądź krajowej,
– zadbanie o oprawę muzyczną w czasie pogrzebu,
– całoroczna opieka nad grobem.

Fotografie

Na stronie internetowej http://funeralia.com.pl/ można również zobaczyć zdjęcia trumien, urn, kompozycji kwiatowych. To tylko niektóre z propozycji firmy. Nie zapominajmy zatem o naszych kochanych bliskich. Wystawmy im piękny medalion na grobie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Why ask?